- 1 Порядок проведення заняття
- 2 Питання для розгляду
- 3 Ключові поняття і основні терміни для засвоювання
- 4 Питання для роздумів, повторення й аудиторного контролю
- 5 Тестові завдання для самоконтролю рівня знань
- 6 Завдання для самостійного виконання (матеріали по їх виконанню повинні бути надіслані на електронну пошту викладача напередодні дня проведення заняття)
- 7 Дискусійні питання для аудиторного розгляду
7 Дискусійні питання для аудиторного розгляду
Питання 14.1. Які форми фінансових інвестицій є найбільш ефективними для аграрних підприємств в умовах нестабільної економіки та високої інфляції? Чи варто аграрним підприємствам інвестувати в цінні папери під час війни?
Питання 14.2. Як аграрному підприємству ефективно управляти фінансовими інвестиціями в умовах високої волатильності фінансових ринків та обмеженості інформації?
Питання 14.3. В умовах нестабільної економіки та високої інфляції, які критерії оцінки інвестиційних якостей фінансових інструментів є найбільш важливими для аграрних підприємств? Чи варто інвестувати в акції аграрних підприємств, якщо вони не виплачують дивіденди?
Питання 14.4. В умовах волатильності аграрного ринку та нестабільності фінансової системи, який тип інвестиційного портфеля є найбільш оптимальним для аграрних підприємств в Україні: портфель прибутку чи портфель росту? Яким чином аграрне підприємство може збалансувати свій інвестиційний портфель?
Питання 14.5. В умовах високої невизначеності на фінансових ринках, яка стратегія оперативного управління портфелем фінансових інвестицій є найбільш ефективною для аграрних підприємств: пасивна чи активна? Які фактори слід враховувати при виборі стратегії?
Питання 14.6. Які фактори, окрім кількісних показників, слід враховувати при оцінці ефективності фінансових інструментів інвестування в аграрному секторі? Як врахувати специфічні ризики аграрного бізнесу, такі як погодні умови та волатильність цін на сільськогосподарську продукцію?